Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio hotelcilerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum!

YazarMesaj
JoLi & Tom
Yeni Üye
JoLi & Tom

Hangi Th Üyesi: : Tom KauLitz
Ruh hali : Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum! Images12

Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum! Empty
MesajKonu: Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum!   Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 7:48 pm

Kendine güvenen parlak bir gitarist , açgözlü bir baştan çıkarıcı , Tom rock star imajını tüm ihtişamıyla oynuyor . Tokio Hotel'in macerası boyunca , genç sanatçı heyecan verici yaşamına açılıyor ve büyük rüyasını gerçekleştiriyor .

Yaz tatilleri sana neyi çağrıştırıyor ?

Tom : Hemen uzak bir adayı düşünüyorum , güneş , güzel bir kumsal , turkuaz rengi su , uzun şekerlemeler ... Çok hoş bir program .

Flörtsüz bir yaz , bu mümkün mü ?

Tom : Hatırlayabildiğim kadarıyla bir ya da birkaç piliçle çıkmadığım bir yaz bilmiyorum ! [Gülümser] Bill'le birlikte yazlarımızı büyük turistik alanlarda geçirirdik , mesela ispanya kıyıları . Oralarda o kadar çok genç ve güzel leydi oluyor ki , onları baştan çıkarmak hiçte zor olmuyor ... [göz kırpar]

Bir yaz aşkı tatilden sonra da sürebilir mi ?

Tom : Bana göre yaz eğlenmenin ve herşeyi düşüncesizce ele almanın zamanıdır , buna aşk da dahil ! Evden çok uzakta , sıcak bir atmosferde rahatlamış ve başkalarına açık oluruz çünkü biliriz ki tatil bitince hepimiz evlerimize döneceğiz . Yani ben inanmıyorum bir yaz aşkının uzun süreceğine . Her neyse en azından bana olmadı .

Kız-erkek arkadaşlıklarına inanıyor musun ?

Tom : Teorik olarak hiçbir şey engellemiyor bir kız ve erkeğin arkadaş olmasını . Ama kabul etmem gerekiyor ki bu tip ilişkiler kolayca bozulabiliyor . Genelde arkadaşlardan biri diğerine aşık olur ve arkadaşlıklarının bir aşk hikayesine dönüşmesini umar . Bu yüzden kız-erkek arasındaki arkadaşlıklar çok muammalı .

Hiç iyi bir kız arkadaşını baştan çıkarmak için teselli ettin mi ?

Tom : Hayır , Asla ! En azından bilerek yapmadım. İnsanları kullanmaktan nefret ederim özelliklede üzüntülü bir arkadaşı ..

Bir ihaneti affedebilir misin ?

Tom : Kimin bana ihanet ettiğine bağlı . En çok sevdiğim 3 insanı affedebilirim sanırım : Kardeşim Bill , annem Simone ve en iyi arkadaşım Andreas . Bunlar dışındakilere ise merhamet göstermem ve ikinci bir şans vermem .

Kinci misin ?

Tom : Evet , kesinlikle ! Gerektiğini düşündüğümde her zaman intikamımı alırım ...

Örnek verebilir misin ?

Tom : Orta okulda birkaç çocukla halletmem gereken işler vardı . Çok disiplinsiz bir öğrenciydim , her zaman darbe yapmak için orada bulunurdum . Bazı salak çocuklar beni baş öğretmene ispiyonlamaktan çekinmemişlerdi ve bende onlardan intikamımı aldım . Sinsileri hiç sevmem !

Ne tür kötü saldırılara karıştın ? (Öyle bir sormuş ki sanki röpörtajı Tom'la değil , Hamburg hapishanesi kaçkınıyla yapıyor xD )

Tom : Oh , çok kötü bir şey değil . Sadece disiplinsiz bir öğrenciydim , suçlu değildim . Hocalarımı kışkırtmak için birkaç aptalca şey yaptım . Mesela hocanın sandalyesine mürekkep dökmek , kapı koluna yapıştırıcı sürmek ya da masalara birkaç graffiti yapmak ...

Seni ne incitir ?

Tom : Genelde eleştiriyi kabul ederim arkamdan söylenmediği sürece . O eleştirilerin yüzüme söylenmesini tercih ederim . Özellikle duygusal falan olduğumu zannetmiyorum . İncinmem için baya çok eleştiri gerek . Ama Bill bu konuda uzman . [Güler] Benim zayıf noktamı bildiği için beni incitmek ve sinirlendirmek için ne söylenmesi gerektiğini biliyor ...

Ne senin gerçekten aksileşmene sebep olur ?

Tom : Bir tartışma sırasında tam olarak istediklerimi anlatamadan sözümün kesilmesine dayanamam (ama sen kendin başkalarının sözünü kesiyorsun ) Mesela Tokio Hotel'in şeyleri hakkında konuşurken eğer içimizden biri tartışma bitmeden çıkarsa odadan çok sinirlenirim ve aksileşirim . [Güler]

Gruptaki hangi karakter kusuruna dayanamıyorsun ?

Tom : Georg'un enerjik olmaması beni delirtiyor ! Ve bunu diyen tembel bir çocuk ! [güler] Bazen geç kalkmayı ve kendimi etrafta sürüklemeyi sevdiğim doğru ama Georg sanki kış uykusuna yatıyor ! Nerede olursak olalalım , yapılacak ve keşfedilecek bir sürü işimiz olsa da Georg uyumayı tercih ediyor ...

En iyi özelliğin ne ?

Tom : Kendime güvenim sanırım . Hayatta , kendime binlerce soru sormadan rahatça ilerlememi sağlıyor . Bu aynı zamanda diğerleri içinde güven verici . Kendine güvenen bir çocukla bir arada bulunmak rahat bir şey . Bu yüzden ailem ve arkadaşlarım problemleri için bana danışmakta tereddüt etmezler . Yol gösterici rolünü oynamayı seviyorum . [gülümser]

Başarı konusunda rahat mısın ?

Tom : Sosyal yaşamın cesaret kırıcı ilk birkaç saati geçer geçmez , hemen hedefimi buldum . Kalabalıkla ilişki kurmak , fanlara yakın olmak , gazetecilerle olan ilişkimiz .. heyecan verici anlar .. Heyecana , strese ve rock starı olmanın diğer tüm aşırılıklarına bayılıyorum !

Başka hangi mesleği seçebilirdin ?

Tom : Müzik benim en büyük tutkum , büyük çocukluk hayalim . Bugün , bu hayali en iyi şekilde gerçekleştirebilme şansım var . Ben müzikle uyanıyorum ve müzikle uykuya dalıyorum . Harika seyircilerin karşısında tüm Avrupa'da çalıyorum . Şuan başka bir şeyi hayal bile edemem ...

Star kaprislerin var mı ?

Tom : Bu ne benim , ne Bill'in ne de G&G lerin tarzı . Hiçbirimizin garip istekleri olmuyor . Masa üzerinde biraz soda , cips ve pizza bulunması bizi memnun etmeye yetiyor . O garip kaprisleri ve limuzin seremonilerini Amerikalı starlara bırakıyoruz .

Rahatlamak için nasıl bir fantezi kurarsın ? (Çok şaşıracaksınız ama bu fantezi sapık değil )

[color=violet]Tom : Kendimi ailem ve arkadaşlarımla şehir parkında çimenlerin üzerinde yatarken elimdeki birayı içerek ve gökyüzüne bakarak hayal etmeyi severim .. sadece bu . Mutlu olmak için çok şeye ihtiyacım yok : arkadaşlar , biraz doğa , içecek bir şey ve bu kadar işte .

Quiz Express

Hiç okula gitmemek için hasta numarası yaptın mı ?

a. Asla
b. Bazen
c. Sık sık [X]

Neyi zevkle kemirirsin ?

---->Erikleri .

Bir oyunu kazanmak için hiç hile yaptın mı ?

a. Evet , kaybetmekten nefret ederim [X]
b. Hayır

Arkadaşlarından daha akıllı olduğunu düşünüyor musun ?

a. Evet [X]
b. Hayır

Cinsel aktiviten :

a. Yok
b. Ayda bir
c. Haftada bir
d. Günde bir

----> Saatte bir !!!

Kıyafetlerin içini görebilmek için gözlük takar mıydın ?

a. Evet [X]
b. Hayır

Güzel bir piliçle dolaşan çocuğu kıskanır mısın ?

a. Bazen
b. Asla

-----> Hayır , güzel piliçle dolaşan hep ben olurum !

Hiç bir yabancıyla kavga ettin mi ?

a. Evet
b. Hayır [X]

Ne tür filmlerden hoşlanırsın?

a. Aksiyon [X]
b. Korku
c. Aşk

Hangi günaha hayır diyemezsin ?

---->Lüks ve tembellik

Hangi günah seni sinir eder ?

---->Kıskançlık

Rockstarlık Hayatının Aşırılıklarına Bayılıyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası