Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio hotelcilerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?...

2 posters
YazarMesaj
qara_meleq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qara_meleq

En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?... Empty
MesajKonu: En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?...   En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:37 pm

Kadın : Merhaba , ben Bree ve ben buradaa Tokio Hotel'leyim .

Hepsi : Merhaba .

Tokio Hotel Konuşuyor , Dondurma , Bill'in saçları ve geğirtiler .

Not : Soruları soranların isimlerini yazmıcam çünkü tam olarak nasıl yazılıyorlar bilmiyorum >.> Umarım sorun olmaz [Soruları soranlara X kişisi dicem xD ]

Kadın : X öğrenmek istiyor : “Artık daha fazla geri vokal olduğunu farkettim . Fanlar grupta Bill'den başka solistler de bekleyebilir mi ? “

Tom : Buna inanmıyorum . Bence sizde biliyorsunuz , George ve Gustav da harika şarkıcılar ve dürüst olmak gerekirse ben gruptaki en iyi şarkıcıyım .

Georg : Ama o fazla iyi .

Tom : Bill'in bir işe ihtiyacı var , bu yüzden bence hep o bizim şarkıcımız olacak .

Kadın : X öğrenmek istiyor : “Siz hep Cinema Bizarre'la karşılaştırılıyorsunuz . Müzikleri ve stilleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? “

Bill : Biz pek bu konuyla ilgili değiliz . Grup hakkında fazla şey bilmiyorum . Sadece bir resim gördüm ve müziklerini , çocukları bilmiyorum . Yanii pff

Kadın : X öğrenmek istiyor : “ Bill Ne kadar zamanını alıyor saçlarını yapmak ? “

Bill : Bu uzun . Bence Georg^un daha fazla zamana ihtiyacı oluyor sabahları . Bilirsiniz , bence 45 dakika ama sadece saç değil , duş almak .. hepsi .. Sadece biraz saç spreyine ihtiyacın oluyor .

Kadın : O kadar da karışık değil . X bilmek istiyor : “ Yatağın hangi yanında uyursunuz ? “

Tom : Tur otobüsünde sadece tek bir taraf oluyor .

Bill – Tom : Küçük yani .

Tom : Küçük yatak .. Ama bence eğer büyük bir yatağım olsaydı ...

Gustav : Ben hep ortada uyurum .

Georg : Hep telefonun olduğu tarafta uyurdum .

Tom : Evet , telefonun olduğu tarafta .

Bill : Hayır , ben sağda , evet ben sağda .

Kadın : X bilmek istiyor : “Grubun hangi üyesi en yüksek sesle ... geğiriyor ?

Geo – Gus - Tom : Kesinlikle Bill !

Bill :Beklemezdiniz ama sanırım benim .

Kadın : Senden yapmanı istemiycem . ( X bilmek istiyor : “AFI'den Jade Ready Set Go şarkınıza remix yaptı . Hangi AFI şarkısını remixlemek isterdiniz ?

Bill : Biz iyi remixçiler değiliz .

Tom : George iyi bir DJ .

Gustav : Ve iyi bir dansçı .

Bill : Remix yapmak zor olmazdı .

Kadın : X bilmek istiyor : “En sevdiğiniz dondurma ne ?”

Bill : Ben karamel brownie seviyorum .

Tom : Ben limonu severim .

Gustav : Stracciatella

Georg : Benim için , çilek .

Kadın : X bilmek istiyor : “Siz çocuklar oyunculuğu düşünüyor musunuz ?”

Bill : Senkronize film .. Almanya'da . Bence bunu denerdim ama onlara çok saygı duyuyorum çünkü bence ben pek iyi değilim . Ama bir zaman denemek isterim gerçekten . Ama hangi film emin değilim , belli değil , ama gelecekte .. neden olmasın !

Tom : Bizim kendi TV şovumuz var bence , Tokio Hotel TV . Oyunculuk yapmamız gerekmiyor ama aynı zamanda zor .

Bill : Hayır , düşünüyorum da ben bir vampiri oynamaktan hoşlanırdım . Bu havalı olurdu .

Tom : Delice olurdu .
,méLăncoLiă´
Admin
Admin
,méLăncoLiă´

Hangi Th Üyesi: : Tom Kaulitz =)
Ruh hali : En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?... Images13

En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?... Empty
MesajKonu: Geri: En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?...   En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:26 pm

Sağol canım =)
http://tokiohotel-fan.yetkinforum.com

En Yüksek SesLe Geğiren Tokio HoteL Üyesi Kim Acaba?...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio HoteL GaLiba Türkiyeye GeLecek !
» Tokio Hotelle röportaj yapcak olsaydınız