Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio hotelcilerin Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gothic SözLer

2 posters
YazarMesaj
qara_meleq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qara_meleq

Gothic SözLer Empty
MesajKonu: Gothic SözLer   Gothic SözLer Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 4:18 pm

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken

Kötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insana

Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken

Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla

Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama

Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama ne yapabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de
,méLăncoLiă´
Admin
Admin
,méLăncoLiă´

Hangi Th Üyesi: : Tom Kaulitz =)
Ruh hali : Gothic SözLer Images13

Gothic SözLer Empty
MesajKonu: Geri: Gothic SözLer   Gothic SözLer Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:16 pm

Sağol canım =)
http://tokiohotel-fan.yetkinforum.com

Gothic SözLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Ama Komik Sözler